NIESPODZIANKA!

Nowy produkt

Mam przyjemność zaoferować Wam wyjątkowy produkt. Produkt, którego zakup wymaga Waszego bezwarunkowego zaufania, albowiem nie mogę Wam zdradzić co kupujecie! Niespodzianka ta jest związana z ważnym Świętem, które tupta już do nas wielkimi krokami.

Poniżej znajdziecie więcej szczegółów!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

160,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Co to będzie?


Prezent.


Dla Twojej mamy - jeśli jest kociarą i chcesz ją <i właściwie siebie też> zaskoczyć. Dla Ciebie - jeśli jesteś matką... kota/kotów/całej hordy kocich najeźdźców. Wszak też Ci się należy takie święto! ;-)

Czy mogę zdradzić cokolwiek, co pomoże Wam podjąć tę arcyważną decyzję zakupową?
Oczywiście. Mogę na przykład napomknąć, że kupujecie jeden produkt złożony z kilku innych produktów. I że wszystkie są zrobione tylko i wyłącznie przeze mnie. I że jeden z nich jest wart prawie tyle, co całe to pudełko-niespodzianka. I że jest tam też coś dla kota <oprócz pudełka rzecz jasna!> A dlaczego dla kota skoro to nie jego święto? Ano bo nie od dziś wiadomo, że każdej matce największą radość sprawia patrzenie na radość jej dziecka.


Nie przekonałam Cię? Dodam jeszcze "nieśmiało", że to coś dla fanów mojego talentu, bo będzie tam coś zmalowanego, i to nie raz!


Będzie wiosennie, pastelowo i trochę w klimacie boho. Będą tasiemki, pompony, koraliki i sporo zieleni. Prezent, który tam znajdziecie ma nastrajać wakacyjnie. Ma przywoływać na myśl lato, smak nowalijek, ciepło słońca na skórze i poczucie czilałtu absolutnego.

Jeden produkt od samego początku jest jawny. W pudełku znajdziecie ręcznie robioną kartkę, którą mam nadzieję podarujecie swoim Najukochańszym Mamom, nawet jeśli resztę prezentu postanowicie sobie przywłaszczyć :-)


W cenie produktu jest już wysyłka - Paczkomatem lub kurierem DPD do wyboru.

To co, zaufacie mi?