ŁAPAWICZKI - nowa wersja!

Nowy produkt

Łapawiczki są już produktem niemal kultowym - co roku sprzedaje się ich pokaźna ilość i są chyba najczęściej wybieranym prezentem gwiazdkowym. Ale Kot z wąsem wciąż się rozwija i nadeszła pora, by ten kultowy produkt nieco ulepszyć. O szczegółach tych zmian na lepsze przeczytacie poniżej!

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

100,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Rękawiczki, dotychczas szyte z dwóch warstw mikrofibry były dosyć śliskie, co powodowało, że wewnętrzna warstwa wyślizgiwała się przy ściąganiu ich z ręki. Nowa wersja jest futrzasta tylko z zewnątrz, w środku jest podszewka z mięciutkiej dzianiny. Przy nadgarstku wykończone ściągaczem, dzięki czemu idealnie przylegają i chowają się pod rękaw kurtki, co by nie zawiewało chłodem ;-) Zmieniło się też samo futro - dziś jest to bardzo pluszowy polar minky, który jest duuuużo bardziej mięciutki i ...futrzasty.

Jako, że zwolenników sznurka, którymi były połączone jest mniej więcej tyle samo, co przeciwników, którzy ten sznurek odcinali, pozostawiam dowolność wyboru - proszę po zakupie określić, czy mają być połączone sznurkiem, czy też nie. Jest to opcja bezpłatna.

Produkty powiązane